ТОВ «Роботенкс». Виробництво контейнерних АЗС

Компанія «Роботенкс» — один з лідерів з виробництва контейнерних автозаправних станцій, підземних та наземних місткостей та резервуарів. Вироблені нами резервуари та заправні станції використовуються для зберігання палива та мастильних матеріалів (дизельне та біодизельне паливо, бензин, гас, етанол, біоетанол), а також рідин хімічної та харчової промисловості.
Фахівці конструкторського бюро компанії «Роботенкс» здатні проєктувати унікальні рішення під будь-які, навіть найспецифічніші завдання (з урахуванням експлуатаційних навантажень, кліматичних умов місця використання продукту тощо). Власне виробництво реалізує проєкт будь-якої складності в обумовлений термін.

Контейнерні АЗС для роздрібної реалізації палива

ROBOTANKS K4

Контейнерні АЗС ROBOTANKS K4 — це унікальне рішення на ринку, яке дозволить організувати автоматичну заправну станцію з мінімальними витратами та зусиллями, порівняно з будівництвом традиційної АЗС.

докладніше

Надміцні мобільні кАЗС

ROBOTANKS KM

Контейнерні АЗС ROBOTANKS KM — це мобільні контейнерні АЗС, виконані в надміцній рамі, яка витримує навантаження до 4G, може постачатися системою «мультиліфт» і встановлюватися на будь-яких непідготовлених.

докладніше

Міжнародна виставка озброєнь та безпеки 2021

Виставка Arms & Security 2021 проходила в Україні, в Києві, з 15 по 18 червня 2021 року. ТОВ «Роботенкс» представив свою модель КМ 13 — наземну заправну станцію, яка має високу мобільність і готова до роботи в складних умовах і в важкодоступних місцях.

докладніше

Роботенкс відкриває виставку в Польщі — MSPO-2021

У вівторок, 7 вересня 2021 року, у Польщі відкрилася 29-та Міжнародна виставка оборонної промисловості MSPO 2021.

докладніше