Конфигуратор
+44 (204) 577-11-90
info@robotanks.eu
  • Русский
  • English

Міжнародна виставка озброєнь та безпеки 2021

Опубликовано в Новини, дата публикации: 19.06.2021


Виставка Arms & Security 2021 відбулася в Україні, в Києві, з 15 по 18 червня 2021 року. Всупереч обмеженням, пов’язані з глобальною кризою в галузі охорони здоров’я, ця виставка пройшла у сприятливих умовах. У виставці 2021 року взяли участь 332 компанії, у тому числі 35 іноземних компаній із 13 країн, площею 30 000 м². Особливо слід зазначити значну присутність великих американських та бразильських компаній.
ТОВ «Роботенкс» представив свою модель КМ 13 — наземну заправну станцію, яка має високу мобільність і готова до роботи в складних умовах і в важкодоступних місцях. Може доставлятись повітряним, залізничним, автомобільним транспортом, а також авто із системою завантаження «мультиліфт». Завдяки спеціальній конструкції резервуарів ROBOTANKS KM перевозиться з будь-якою кількістю палива всередині. Ця система, запропонована збройним силам, використовується під час стихійного лиха. Місткість сховища становить 13 м³. При розміщенні поблизу зони бойових дій вона може бути оснащена балістичною та вогнезахистом.
Більше інформації за посиланням: https://www.defense.gouv.fr/espanol/ema/sitta/a-la-une/arms-security-2021/article-arms-security-2021

Сопроводительные услуги и сервис

Юридическая поддержка Роботэнкс

ЮРИДИЧЕСКАЯ ПОДДЕРЖКА

Обеспечиваем получение необходимого комплекта документов для легализации автозаправочного комплекса.
Установка и подключение контейнерных АЗС

УСТАНОВКА И ПОДКЛЮЧЕНИЕ

Выполняем работы по установке, подключению и пусконаладке автозаправочного комплекса.
Проектирование КАЗС

ПРОЕКТИРОВАНИЕ АЗС

Выполняем работы по проектированию "холодных" АЗС (модульных автозаправочных станций)

Подпишитесь на нашу рассылку