Конфігуратор
+44 (204) 577-11-90
info@robotanks.eu
  • Українська
  • English

Міжнародна виставка озброєнь та безпеки 2021

Опубліковано в Новини, дата публікації: 19.06.2021

 

Виставка Arms & Security 2021 відбулася в Україні, в Києві, з 15 по 18 червня 2021 року. Всупереч обмеженням, пов’язаним з глобальною кризою в галузі охорони здоров’я, ця виставка пройшла у сприятливих умовах. У виставці 2021 року взяли участь 332 компанії, у тому числі 35 іноземних компаній із 13 країн, площею 30 000 м². Особливо слід зазначити значну присутність великих американських та бразильських компаній.

ТОВ «Роботенкс» представив свою модель КМ 13 – наземну заправну станцію, яка має високу мобільність і готова до роботи в складних умовах і у важкодоступних місцях. Може доставлятись повітряним, залізничним, автомобільним транспортом, а також авто із системою завантаження «мультиліфт». Завдяки спеціальній конструкції резервуарів ROBOTANKS KM перевозиться з будь-якою кількістю палива всередині. Ця система, запропонована збройним силам, використовується під час стихійного лиха. Ємність сховища становить 13 м³. При розміщенні поблизу зони бойових дій вона може бути оснащена балістичним та вогнезахистом.

Більше інформації за посиланням: https://www.defense.gouv.fr/espanol/ema/sitta/a-la-une/arms-security-2021/article-arms-security-2021

Послуги

Юридична підтримка Роботекс

ЮРИДИЧНА ПІДТРИМКА

Забезпечимо необхідним комплектом документів для легалізації автозаправного комплексу.
Встановлення та підключення контейнерних АЗС

МОНТАЖ ТА ПІДКЛЮЧЕННЯ

Виконуємо роботи з встановлення, підключення та пусконалагодження автозаправного комплексу.
Проектування КАЗС

ПРОЄКТУВАННЯ АЗС

Виконуємо роботи із проєктування "холодних" АЗС (модульних автозаправних станцій).

Підпишіться на нашу розсилку