Конфігуратор
+44 (204) 577-11-90
info@robotanks.eu
 • Українська
 • English

2 РГС-60 для ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

Опубліковано в Новини, дата публікації: 18.10.2019

У жовтні 2019 року фахівці компанії “Роботенкс” виконали та ввели в експлуатацію 2 РГС-60 (РГС — термін, що позначає резервуари, абревіатура дослівно звучить як “резервуар горизонтальний сталевий”). Замовником даних резервуарів виступив ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”. Наша компанія виявилася найкращою у тендері з виготовлення даних резервуарів. Договір був підписаний у липні 2019 року — через 2 місяці резервуари були введені в експлуатацію на території Замовника.

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (комерційне підприємство цивільної авіації, засноване на державній власності, яке входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України) є найбільшим та найпотужнішим в Україні. Забезпечує 62% авіаційних пасажирських перевезень України, за результатами 2018 року обслужив 12,6 млн. пасажирів.

Конфігурація резервуарів:

 • Ємність резервуарів – 60 метрів кубічних. Матеріал резервуара – нержавіюча сталь, матеріал термозахисного кожуха – сталь Ст3 (товщина – 1.5 мм), матеріал термоізоляції ємності – мінеральна вата. Товщина стінок та днища резервуара – 4 мм.
  Контейнерна конструкція призначена для швидкого монтажу та безпечного утримання резервуара на майданчику.
 • Перехідні майданчики по всій довжині резервуара та в місцях проведення вимірювання рівня рідини виконані з просічної сталі товщиною 5 мм з поручнями із труби DN 1′ на верхній частині резервуара. Конструкція майданчиків на резервуарах передбачає об’єднання в групи по 2 резервуари із забезпеченням безпечного переходу з резервуара на резервуар.
 • Контейнерна конструкція, майданчики, трапики, сходи та поручні покриті фарбою синього кольору (RAL 5010). Ємність резервуара покрита фарбою білого кольору (RAL 9010).
 • Забірний патрубок у нижній частині обичайки обладнаний краном DN 2′ та швидкознімною муфтою МС-50 з кришкою, які забезпечують повне зливання рідини з резервуара при його горизонтальному положенні. Дихальний клапан ДК 50. У верхню частину обичайки врізається замірний патрубок ДК 50. Вимірювальний патрубок закривається вимірним люком ЛЗ-50 з алюмінієвого сплаву.
 • Кожен резервуар оснащений двома люками дистанційного керування ДУ 600 з відкидними кришками, які розміщуються на протилежних кінцях резервуара. Прокладка з маслобензостійкої гуми в пазах кришки. Товщина кришки люка – 6 мм.
 • Допустимий залишковий тиск усередині резервуара – 0,04 МПа. Допустимий вакуум у резервуарі – 0,001 МПа.

Додаткова комплектація резервуарів:

 • Маслобензостійкі гофровані рукави довжиною 10 м з металевим кордом полегшеної конструкції (діаметр – 500 мм). Рукави обладнані адаптером швидкознімної муфти МС-50 з одного боку та швидкознімною муфтою МС-50 з іншого.
 • Метрштоки МШІ-3.5 із лазерною насічкою вимірювальної шкали
 • Пробовідбірники ППН із нержавіючої сталі Х18H10T.
 • Ареометри АНТ-1 з діапазоном вимірювання від 1010 до 1070.
 • Ареометри АОН-3 з діапазоном вимірювання від 1000 до 1060.
 • Ареометри АОН-3 з діапазоном вимірювання від 1000 до 1400.
РГС-60 для міжнародного аеропорту Бориспіль - фото 1
РГС-60 для міжнародного аеропорту Бориспіль - фото 2
РГС-60 для міжнародного аеропорту Бориспіль - фото 3
РГС-60 для міжнародного аеропорту Бориспіль - фото 4
РГС-60 для міжнародного аеропорту Бориспіль - фото 5

Послуги

Юридична підтримка Роботекс

ЮРИДИЧНА ПІДТРИМКА

Забезпечимо необхідним комплектом документів для легалізації автозаправного комплексу.
Встановлення та підключення контейнерних АЗС

МОНТАЖ ТА ПІДКЛЮЧЕННЯ

Виконуємо роботи з встановлення, підключення та пусконалагодження автозаправного комплексу.
Проектування КАЗС

ПРОЄКТУВАННЯ АЗС

Виконуємо роботи із проєктування "холодних" АЗС (модульних автозаправних станцій).

Підпишіться на нашу розсилку